Styret

Fotocredit: Kristoffer Blystad
Leder: Øyvind Solum, Nesodden, tlf. 909 95 595, oyvind.solum@mdg.no
Nestleder: Ingunn Bohmann, Ås, tlf. 900 16 467, ingunn.bohmann@nmbu.no
Kasserer: Eline Stangeland, Sørum, tlf. 913 49 588, elinestangeland@hotmail.com
Nikki Schei, Bærum tlf. 932 68 966, nikki.schei@mdg.no
Kristin Antun, Nannestad, tlf. 971 15 997, kristinantun@hotmail.com
Emelie Spjuth-Haldorsen, Asker, tlf. 909 95 131, emelie@tangram.no
Even Gulowsen, Asker, tlf. 900 63 525, even.gulowsen@gmail.com
Ernst-Modest Herdieckerhoff, Lørenskog, tlf. 928 42 835, ernsther@online.no 
Medlem av Grønn Ungdom – fast medlem samt personlig vara utpekes av Grønn Ungdom

Varaer i nummerert rekkefølge:

1. Eirik Ballestad, Ullensaker, tlf. 975 14 758, lagopuslupus@gmail.com
2. Hege Mari Akerholt Næss, Vestby, tlf. 993 00 887, hege.mari.akerholt.nass@gmail.com
3. Gabriel Kielland, Fet, tlf. 970 82 686, gkielland@gmail.com
4. Hans Petter Sveen, Eidsvoll, tlf. 986 94 035, hanspetter@sveen.net